Blog pozastaven o září na neurčitoListopad 2010

Deutschen Fernsehpreises

30. listopadu 2010 v 14:35 | Danella |  DD ostatní
Florian David Fitz, Diana Amft, Laura Osswald a Kai Schumann na udělování televizních cen v říjnu 2008


DD 2008Cena za nejlepší seriál - Doctor´s Diary - Männer sind die beste Medizin

DD

Adolf-Grimme Preis

29. listopadu 2010 v 4:29 | Danella |  DD ostatní
DD


Laura na Bambi 2009

26. listopadu 2010 v 13:02 | Danella |  Laura Oswald
Laura na Bambi 2009

Laura na bambi 2009(2)

Změna je život - část čtvrtá

26. listopadu 2010 v 12:59 | Danella |  povídky
A mám tu další část. V pondělí jsem měla dvanáctku(celý den) na kase šest. A protože nechodilo moc lidí(dobře pro mé psaní) tak jsem psala psala psala a psala

"Ty volné dny utečou jako nic" říkala si Danella, když její tělo oblažovala horká voda. Budík ukazoval čtvrt na pět když uléhala ve svém oblíbeném růžovém pyžamu se Snoopíky. K smrti unavená, ale šťastná usla hned jak se zavrtala do svého pelíšku. Měla krásný sen, když v tom se ozvalo zběsilé zvonění. Danella sebou trhla a prudce se probudila. V první chvíli sáhla po mobilu, leč ten se ani nehnul. Když se plně probudila, došlo jí, že je ro zvonek u dveří. Nechtě vylezla a křikla, že už jde. Zvonek utichl. Otevřela dveře. Venku stála kamarádka Laura a tvářil se ustaraně.

Danella: Co se děje?

Danella si protírala rozespale oči.

Laura: Můžu dál?
Danella: No jasně. Dáš si kafe?

Laura se usmála a ukázala na židli.

Laura: Radši si sedni, já ho radši uvařím. Víš, že nejvíc nehod a následných zranění se stává v domácnosti.

Danella souhlasně pokývala souhlasně hlavou. Laura zalila dva středně velké hrnečky kafe a jeden z nich postavila před rozespalou kamarádku.

Laura: Ty jsi celou noc flámovala?
Danella: Ani ne. Byla jsem si s Kayem, Bülentem, Sonjou, Gülcan a Olim zahrát kuželky. Skončily jsme nějak kolem druhý ráno. Než jsem se dostala do postele, bylo skoro čtvrt na pět.
Laura: Aha, no každopádně vypadáš příšerně.

Danella vyplázla na kamaádku jazyk.

Laura: A co Sven?
Danella: Je neuvěřitelně milý a galantní.
Laura: Představ si, celých čtrnáct dní za mnou lítal, abych mu dala toje číslo.
Danella: Juto mi došlo, že ho dostal od tebe. Chtěla bych ti poděkovat.
Laura: Jsem ráda, že jsi šťastná. A co máš dneska v plánu?
Danella: Já nevím. Nemám žádný plán.

Laura se na moment zamyslela.

Laura: Co si takhle zajít do zoo?
Danella: Jo, to je super nápad.
Laura: Ok. Tak se jdi polidštit a vyrazíme. Zajdeme si na něco dobrýho a pak hurá do zoo.

O půl hodiny později už vyráželi holky do města. Nasedli do Lauřina černého Audi a rozjeli se směr čínská restaurace, která se nacházela v centru Kolína.

Laura: Tak povídej, co Sven?
Danella: Jak co Sven?
Laura: Jakej je?
Danella: No je milej. Nemusíš mít strach. Byla jsem s ním jen jednou, ale myslím, že si umím představit, být po jeho boku.
Laura: To ráda slyším. Zasloužíš si taky trochu štěstí.

Po obědě se vydali do zoo. Obě tam rády chodily. Je s časem byli trochu na štýru. Sluníčko pěkně hřálo, takže počasí pro den v zoo jako dělané. V pavilonu deštného pralesa se kamarádky potkali se Svenem a Lauřiným přítelem Martinem. Danela hodila po Lauře tázavý pohled. Laura pokrčila rameny. Slova se ujal Sven.

Sven: Celé to byl můj nápad. Chtěl jsem tě vidět, ale nechtěl jsem rušit vaše odpoledne v zoo. Byl jsem zrovna s Martinem na pracovním obědě.
Martin: Tak jsem navrhl, že se s vám setkáme. Laura říkala něco o tom, že by chtěla po dlouhé době navštívit zoo.
Danella: Netušila jsem, že se znáte.
Martin: Ze Svenem se známe už od dob Klauna.
Sven: Doufám, že jsem ti neudělal nějaké problémy.

Otočil se Sven na kamarádovu přítelkyni. Všichni s napětím čekali co na to Danella.
Danella: Co je?"
Laura: Já jen jestli ti to nevadí.
Danella: Jo strašně.

Laura se viditelně lekla.
Danella: Jasně, že ne.

Laura si viditelně oddechla. Když procházeli kolem malého výklenku s pavoukem, Danella se lekla. Udělala krok zpátky a strčila do nic netušícího Svena. Ten jí láskyplně objal.
Sven: Je to jen malej chlupatej pavouček. Určitě se lekl víc než ty.

Danelle se začali z jeho blískosti podlamovat kolena.

Sven: Už ti někdo řekl, že jsi překrásná když se lekneš?
Zašeptal Danelle své vyznání a líbnul jí do vasů. Danella nebyla schopna slova. Byla jako ve snu.

Nový des

25. listopadu 2010 v 12:40 | Danella |  oznámení
Tak jsem se včera rozhodla, s kým udělám nový desík. Neprozradím s kým, ale by mě zajímal kdy ho budu dělat:-D No možná už příští víkend(ne tenhleco bude, ale až ten další) Měla bych mít volno, ale nevím. Nadcházející Vánoce znamenají chodit do práce navíc. Ale snad to do vánoc dám dohromady. Tak se zatím mějte a já vyrážím pracovat. Jo a k povídce. Mám toho hóóóóódně napsaného. Ale nevím. Mám napsat další díleček nebo mám ještě hóódně počkat?

Já se mám :-D

25. listopadu 2010 v 12:36 | Danella |  Danella´s Diary
Víte co? Včera jsem zapla dvoje rifle které jsem před tím,  než jsem začala chodit na břišní tance, vůbec nezapla. Sice je to zatím fest, ale malé zlepšení tu je :-D

Sven Martinek - fotky

25. listopadu 2010 v 11:36 | Danella |  Sven Martinek
Sven1


Sven2

Sven3

Sven4

Laura Oswald (rok2009)

24. listopadu 2010 v 23:34 | Danella |  Laura Oswald
Mám tu dvě fotky Laury Oswald(se šedivou šálou) z roku 2009


Laura


Laura

Změna je život - část třetí

21. listopadu 2010 v 23:46 | Danella |  povídky
Danellu zalechtalo sluníčko na obličeji. Otočila se na záda a zašátrala po mobilu. Pohled na displej prozradil třináct minut po jedné odpoledne. Bylo pondělí. Po náročném víkendu měla před sebou dva volné dny. Z přemýšlení jí vytrhl zvuk příhozí smsky. Odesílatelem nebyl nikdo jiný než Sven Martinek. Danella zapřemýšlela nahlas.

Danella: To je divné, kde vzal moje číslo?"

Ještě jednou si přečetla smsku. Bylo v ní pozvání na pozdější oběd do nedaleké restaurace. Chvíli váhala, jestli pozvání přijmout či ne. Nakonec se rozhodla pro kladnu odpověď. Sven jí celkem zajímal. Je šarmantní a milý. Vyhrabala se z postele a zamířila si to přímo do koupelny. Kolem čtvrt na tři byla hotová. Červené šaty ke kolenům skvěle ladily k stejnobarevným botám na podpatku. Za deset minut tři se rozezněl zvonek u dveří.

Danella: Do háje kdo to teď může být" zaklela.

Vydala se ke dveřím. Otevřela a zůstala stát. Nebyl to nikdo jiný než Sven.

Sven: Doufám, že neruším.

Odpovědí mu byl Danellin úsměv. Sven jí nabídl rámě a vydali se do restaurace. Ač kolem ní Danella často chodila, nikdy jí nenapadlo se tam podívat. Už při vstupu byla ohromena nádherným interiérem ve starém stylu. Číšník oba usadil ke stolu u okna. Sven objednal víno.

Danella: Jak jsi zjistil moje telefoní číslo?
Sven: Musel jsem hodně prosit Lauru.

Danella se musela v duchu smát při představě, jak dloho musel Sven lítat za Laurou a přesvědčovat jí, že to myslí s Danellou dobře.

Danella: Jak dlouho trvalo, než jsi ho dostal?

Teď se úsměv usadil na Svenově tváři.

Sven: Hodně dlouho. Nejmíň čtrnáct dní.

Rozhovor pokračovat v příjemném duchu a Danella začínala mít pocit, že Sve je přesně ten dokonalý muž pro život. Odpoledne uběhlo rychlostí světla. Při loučení před domem Sven lehce políbil Danellu na tvář. Ujistil se, že světlo v jejím okně svítí, a tím pádem je bezpečně v bytě. Nasedldo svého černého Audi a vydal se domu.
Danella si náhle připadala ve ztichlém bytě opuštěná. Vyťukala na mobilu kamarádovo číslo a čekala. Chvíli slyšela jen vyzváněcí tón. Po chvíli se ozval hlas známého komika.

Kaya: Ahojky Dany, tak jak se vede?
Danella: Ale jsem doma sama a nudím se.
Kaya: Na to je jednoduchá pomoc. Za hodinu se máme sejít s Gülcan, Bülentem, Sonjou a Olim v kuželkárně. Takže na sebe něco hoď, vem sportovní obuv a přijeď. A nebo víš co? Za půl hoďky jsem u tebe, ju?
Danella: Tak ju. Budu se těšit.

Kaya byl přesný jako hodiny. Krátce před osmou zastavilo jeho auto před domem v Neustadtstrasse. Danella vykoukla a radostně na kamaráda zamávala. Ve vteřině byla dole. Pozdravila se sním polibkem na obě tváře. Přesně jako se zdraví v Turecku. Cesta trvala ani ne dvacet minut. Když vešli, zjistili že jsou poslední. Ostatní už tam byli. Danella, ač nebyla rodilá němka, vytvořila se Sonjou Kraus a Oliverem Pocherem německý tým. Bülent Ceyan, Kaya Yanar a Gülcan sestavili tým turecký. Slova se ujal Kaya.

Kaya: Ať vyhraje kterýkoliv tým, hlavně ať se pobavíme.
Danella: A kdo vlastně začíná?

Oliver vytáhl jednoeurovou minci. Otočil se na tým tvořený tureckými přáteli.

Oliver: Panna nebo orel?
Gülcan: Orel.
Oliver: Takže na nás zbyla panna

Oliver se otočil na vedle hrající tým a podal jim minci.
Oliver: Můžete nás rozlosovat?

Členka týmu souhlasila a mince vzlétla do vzduchu. Padla panna. Začátek tedy padl na německý tým. Dali hlavy dohromady a rozhodli se, že první hod nachají na mužské části týmu, teda na Olim. Oliver byl v kuželkách skoro mistr, takže nebylo divu, že na první hod vzal všechny kuželky. Jako první z tureckého družstva házel Kaya Yanar. Oba týmy zkončily remízou před druhou ráno. Rozešli se krátce po třetí ráno, když kuželkárna zavírala. Kaya jako správný kamarád zavezl Danellu domu.

Já se z toho zblázníííííííííííííím, áááááááááá

21. listopadu 2010 v 22:48 | Danella |  Danella´s Diary
Já se zblázním. Chápete to? Mě deset dvacet minut jde normálně počítač pak se sekne a je konec. Mě už vážně nic neba. Půl dne jsem obíhala SBénka. Což je práce na hodinu, dvě. A ne na celej den. Teď jsem si vybojovala svůj notebook, tak se pokusím přepsat část povídky. Tak to k vysvětlení proč mě nebaví nic dělat. Protože to je o moje jediný nervy. Tk zatím papa jdu psát

Drumsolo Ibrahim, Škola Intessar

11. listopadu 2010 v 13:28 | Danella |  Intessar
Dneska jsem se jen tak flákala po netu a narazila jsem na videa taneční školy Intessar(do které jak se musím skromně přiznat chodím na orientální tance, Zatím jenom pro začátečníky:-D) Na videu jsou vidět i moje dvě lektorky Rania a Kiera

intessar

intessar2

A kuk na videopomalej počítač

10. listopadu 2010 v 12:03 | Danella |  Danella´s Diary
Můj počítač je děsně pomalej. Nevím proč, ale je to tak. Už mě ani nebaví ho zapínat. Než něco udělá tak je hodina v háji. A notebook je momentálně mimo provoz. Proto tu tak články nepřibývají. Toť na vysvětlenou proč se tu nic neděje.

Mathis Landwehr(Lasko) - trénink

1. listopadu 2010 v 1:23 | Danella |  ostatní seriály a pořady
Lasko ikona
Trochu větší ikonka mojí výroby. Nekopírovat děkuji:-DProstě nádhera