Blog pozastaven o září na neurčitoZáří 2009

Nejde mi nééééééét

27. září 2009 v 18:52 | Danella |  oznámení
Ahojky všichni mí milovaní(SB i neSB). Protože teď píšu od kamarádky tak jen krátce. Moc se omlouvám, ale od soboty mi nejde net. Takže nefím kdy se tu něco objeví. Tak se moc omlouvám SBéšínkům a zatím papa.

vaše blogerka Danella

Změna je život - první část

21. září 2009 v 23:59 | Danella |  povídky
Danella položila poslední bednu na zem a zamkla za sebou dveře. Konečně měla i poslední bednu přestěhovanou v novém bytě v ulici Neustadtstrasse 11 v Opladenu. Dříve tu bydlel teď už její expřítel. Ale vyhostili ho i se ženou a dětmi zpět do Kurdistánu. Danella ani nevěděla za co, ale nezajímalo jí to. Zbývalo jí vybalit a uložit pár kousků nádobí. Byla sobota odpoledne a Danella se rozhodla, že si večer zajde do klubu, který se nachází hned vedle Kolínského hlavního nádraží. Dala se do vybalování posledních třech beden. Kolem šesté hodiny byla hotová. Uvařila si lehkou večeři a šla se připravovat na večer. Kolem deváté vyrazila na nádraží. Bylo vzdálené asi deset minut pěšky. Do klubu dorazila kolem čtvrt na deset. Už tam bylo docela dost lidí. Objednala si drink a sedla si k baru. Po nějaké době, si k ní přisedl neznámí mladík. Byl to typický mačo, o jakého rozhodně Danella nestála.

mladík: Čau kotě, na co, že tě zvu?
Danella: Na to bys neměl
mladík: Ale kotě, není nic, co bych ti nesplnil
Danella: Odpal
mladík: Kočička vystrkuje drápky

"Hele kocoure, hledá tě mamča kočka" ozvalo se mladíkovy za zády. Ten se otočil a uviděl korpulentní ženu, jak se k němu řítí.

mladík: Do hajzlu

Než se stačil rozkoukat, žena ho vzala za ruku a začala ho poučovat.

žena: Táta ti jasně řekl, že máš domácí vězení.
mladík: Mami, ne tak nahlas.
žena(matka): Žádný kapesný, beztak to utrácíš za kdejaké poběhlice

Danella zůstala stát s otevřenou pusou. Žena se na ní otočila se slovy, že nemyslí rozhodně jí
Danelle se vybavila hláška z klasiky českého filmu slunce seno erotika. Kelišová, aspoň zavřete hubu, když se něčemu divíte, nejste doma na vsi. A poslušně zavřela pusu. Žena si zavšeobecného veselí syna odvedla.

dívka: No ten se tu dlouho neukáže.
Danella: Trochu ho chudáka lituju

Dívka podala Danelle ruku a představila se jako Laura. Obě si povídali až do čtyř hodin do rána, kdy se klub zavíral. Zjistili, že mají spoustu podobných zájmů. A obě bydleli v Opladenu. Protože by Danella musela čekat dvě hodiny na vlak do Opladenu, nabídla jí Laura, že jí vezme s sebou.

Laura: A kde vlastně bydlíš?
Danella: Neustadtstrasse 11
Laura: Tak to je fajn, to mám při cestě

Kolem půl páté už byla Danella doma. Shodila ze sebe oblečení. Nechala ho tam kam dopadlo a úplně mrtvá únavou, okamžitě usnula. Vzbudila se až ve dvě odpoledne. Když se podívala na mobil, měla tam dva nepřijaté hovory a jednu sms od Laury, jestli nechce zajít někam na oběd. Bohužel to psala kolem jedenácté. Danella Lauře zavolala a vysvětlila jí, že se vzbudila až teď. Laura se jen smála, že to nevadí.

O měsíc později:
Danella dorazila do kavárny s pětiminutovým zpožděním. Přivítala se s Laurou a objednala si skořicové cappuccino.

Laura: Měla bych pro tebe práci
Danella: A jakou?
Laura: Co máš za školu?
Danella: Vyučená kosmetička
Laura: Tak to je pro tebe jak dělaný.
Danella: A jaká je to práce?
Laura: Pro nově natáčený film hledají maskérku. Zítra Tě vezmu sebou ju?
Danella: Jasně, mám si vzít na sebe něco speciálního?
Laura: Jako na sebe?

Danella pokývala souhlasně hlavou.

Laura: Ani nemusíš. Stačí džíny a nějaký, spíš, nevyzývavý tričko. Já se přimluvím, abys tu práci dostala.

Danella se usmála. Druhý den tu práci dostala.
Natáčení začínalo 28. května. Dva dny před natáčením dostala Danella papír z instrukcí. Podle nich to byla pohodová práce, až na to ranní vstávání. Danella musela vstávat ve čtyři ráno. Den před natáčením se všichni kromě herců sešli na seznamovací poradu. Maskérky tam byli čtyři. Budou se střídat po dvou dnech. Jako první bude na řadě Danella a o něco mladší dívka Lili. Pokračovat budou dvojčata Nina a Mina.

V den natáčení se sešla Danella s Lili v budově Action Conceptu. Na místo natáčení se svezli s kameramany. Protože na place ještě nikdo z herců nebyl, připravili si holky svoje věci, uvařili si kafe a sedli si do svého karavanu na pokec. Přestože byl konec května, byla v pět ráno ještě pořádná zima. Zvlášť na zimomřivou Danellu. Měla na sobě mikinu a zimní bundu. Bylo jí jedno, že vypadá jako cvok, ale bylo jí teplo. Ve třičtvrtě na šest se objevil první herec. Byl to Kai Schumann, který bude hrát jednu z vedlejších rolí. Protože Danella milovala seriál Doctor´s Diary, ve kterém hrál Kai primáře gynekologie, a Lili ho nesnášela, ujala se ho Danella. Zpočátku byla trochu nesvá, ale když si s ní Kai začal povídat, uklidnila se. Další příchozí byla herečka Diana Amft, známá jako Gretchen Haase z téhož seriálu jako Kai.

V půl sedmý padla první klapka nového filmu. Danella byla poprvé v životě na opravdovém natáčení. Během dne se objevili i nějaké Kaiovo fanynky. Danellu z přemýšlení vytrhl režisér, když se přišel domluvit, jak potřebuje udělat Kaiovi jizvu. Hned se dala do práce. Po chvíli marného snažení se udělat jizvu podle představ režiséra ve stoje, to Danella vzdala.

Kai: Děje se něco?
Danella se zamyslela.
Danella: Víš Kai, já se takhle nemůžu trefit. Potřebovala bych nějak blíž.
Kai neváhal a strhl Danellu k sobě na klín. Ona se k němu otočila čelem. Vždycky ho považovala za přitažlivého, ale takhle zblízka byl ještě nádhernější. A navíc krásně voněl. Roztřásla se jí ruka. Kai jí za ní chytil, aby se uklidnila. Při pohledu na ty dva, se v hloučku fanynek ozvalo nesouhlasné pištění. Když je zahlédla Laura, musela se pousmát. Znala Kaie ze seriálu Doctor´s diary, kde po jeho boku hrála sestřičku Gábi. Režisér zahlédl už jenom jak sedí Danella Kaiovi na klíně a pilně mu vyrábí jizvu. Po půl hodině byla hotová. Kaie zavolali na plac. Režisér byl nadmíru spokojený. V pauze, kdy Laura nenatáčela, se zastavila za Danellou.
Laura: Teda u vás to pěkně vřelo.
Danella: Bylo to čestně pracovně.
Laura: Ale neříkej, že se ti nelíbilo sedět tak přitažlivému chlapovi na klíně. Viděla jsem, jak si tě přidržoval, abys mu nespadla. I když tě mohl držet někde jinde než za zadeček.

Danella se zakřenila. Na place se objevila Diana a Kai. Hráli mladé novomanžele. Danella s Laurou se postavili za kameramany a sledovali natáčení.

Něco k nové povídce - část jedna

18. září 2009 v 13:35 | Danella |  povídky
Thak mě včera(ani nefím kdy a ani nefím kde) napadla geniální povídka. Setkají se v ní protagonisté seriálů Cobra11, Klaun a Doctor´s Diary, plus dalších pár známích lidiček. Už mám i sepsané asi tak jak by to mělo vypadat, teď už se jen pustit do psaní. No, ale abych nenapínala, je tady alespoň obrazoví materiál všech, na které v povídce narazíte
Jo a dneska jsem na drogerce thakže bude na psaníško docela klid =-)

Maskérka filmu, na kterém se budou podílet herci ze všech třech seriálů


Herečka, a později jedna z Danelliných kamarádek. V novém filmu se jen mihne

Herec, Danellin kamarád a co se stane dál.................... nepovím

Herečka, jedna s Danelliných kamarádek


Herečka, Danellina kamarádka


Herečka, v povídce zásadně zasáhne do Danellina života


Herec, hlavní role ve filmu u kterého dělá Danella maskérku, později její kamarád a rádce


Herečka, Danellina kamarádka


Herec, Danellin kamarád


komik, pozdejí Danellin kamarád


Herečka, nejlepší Danellina kamarádka


Herec, Danellin kamarád


Komik, Danellin kamarád a..... nechte se překvapit


Moderátor, Danellin kamarád. Ale protože má přítele(ano nespletla jsem se) Tak všechno bude v čistě přátelské rovině


Herec, Danellin kamarád a..............


Herec, a dál nic prozrazovat nebudu, uvidíte sami.......

kukík

17. září 2009 v 13:34 | Danella |  oznámení
Ajojte, koukáte, že se tu nic neděje co? =-) Ale není to pravda. Právě probíhají přípravy na unikátní povídku ve které se setkají herci seriálů Cobra11, Klaun a Doctor´s Diary. A pár komiků a ještě dalších hereček. Sbénka dooběhnu večer. Tak se na mě moje milá SBénka nezlobte. Já vím, že jsem u vás asi tak dva týdny nebyla(se ještě divím že jsem ještě mezi SBénkama=-)). No tak dneska budu na drogerce, takže budu mít(snad) klid na psaní. A večer dodělám článeček co jsem nestihla. Tk zatím papa =-)

vaše Danella

Kate Ryan - babacar

15. září 2009 v 10:55 | Danella |  Hudba a hudba z DD
Tak tuhle úžasnou písnišku jsem viděla předevčírem na óčku a okamžitě jsem si jí zamilovala.návštěvka od 24.8 do 6.9.09

10. září 2009 v 18:34 | Danella |  návštěvnost

24.8.09 - 30.8.09


Pondělí - 14
Úterý - 8
Středa - 8
Čtvrtek - 12
Pátek - 17
Sobota - 9
Neděle - 8

Celkem - 76


31.8.09 - 6.9.09


Pondělí - 11
Úterý - 13
Středa - 14
Čtvrtek - 18
Pátek - 14
Sobota - 8
Neděle - 9

Celkem - 87


Obrázky a Animacekytička + videonávod

10. září 2009 v 17:32 | Danella |  zábavička
Tak jsem si koupila nové kružítko,

abych si mohla kreslit kytičky

Líbí se vám a nevíte jak na ně? Tak jsem pro vás udělala malí videonávod

Lucy Lawless mluví německy

4. září 2009 v 13:27 | Danella |  Jen tak....
Včera jsem jen tak brousila po netu a našla jsem video kde Lucy Lawless mluví německy. A tady je to videjko jako důkazTuffy

4. září 2009 v 13:08 | Danella |  zábavička

Kuk jsem z5

2. září 2009 v 11:41 | Danella |  oznámení
Achojínky tak jsem z5. Jak vidíte tak jsem tři dvanáctky přežila bez problému. A to protože na mě byli moc hodní. Dali mě oba dva dny(So+Ne) od půl devátý do půl devátý na kasu 3 a 10. V pondělí jsem byla od půl desátý do půl desátý na jedenáctce. Tak jsem to tak nějak doklepala. Včera jsme byli u nového zubaře. Mám jenom jeden kaz. Pan zubař je mladej a příjemnej. Zítra začíná na rtl a pak také na RTLnow Kobruška jedenáct nové dílečky. Takže až zítra přijdu z práce(aspoň se mám na co těšit) vezmu nějaký tžo ňano( nejspíš telku makovou) a pití a půjdu koukat na Erdyho a Tomíse. No protože přijde za chvíli kamarádka(na kterou se mocinky těším) a od tří mám být v práci tak přidám článečky večer a koho nestihnu oběhnout teď tak dooběhnu večer. Tk zatím papa

vaše blogerka Danella


Sice to není to co dělám já, ale je to nejblíž mému povolání =-)